Evinize hangi sineklik modelinin uygun olduğunu anlamak için yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum. Geniş kapsamlı olarak hazırladığım bu yazıda aradığınız tüm sorulara cevap bulabileceksiniz. En ucuz sineklik modellerinden en kaliteli sineklik modellerine göre sıralama yapacağız.

1.  Sabit Sineklik

Pencereye direk olarak vidalanan ve sabitlenen model sadece giriş katlarda veya wc banyolarda kullanılmaktadır. Sabit olarak vidalandığı için camı içeriden silme olanağı kalmıyor bu nedenle camı dışarıdan silinebilecek giriş katlarda kullanılması tavsiye edilir. Birde wc banyoları küçük pencerelerine sabit yapılmaktadır.

Tabi ki fiyat olarak en düşük fiyatları ile sadece wc ve banyolar için sabit olarak bir model taktırabilirsiniz.

menteşeli sineklik

menteşeli sineklik

2. Menteşeli Sineklik

Pencereler için en çok kullanılan ucuz ve kaliteli olmasıda yüksek fiyatlı olmaması nedeni ile iş görür en iyi model diyebiliriz. Hem açılır kapanır hemde yerinden çıkarabileceğiniz süper bir modeldir. Tamam süper dediğime bakmayın süper değil ama pencerelere gayet yeterli ve fiyat olarak yüksek meblağlarda olmaması her bütçeye uygundur.

a. Menteşeli Kapı sinekliği 

Çok sık kullanılmayan kapılar için kullanılacak uygun fiyatlı bir ürün arıyorsanız tamda size göredir. Menteşeli kapı sinekliği fiyatıda az sonra bilgisini vereceğiz gayet uygundur. Menteşeli kapılarda aynı pencere modellerinde olduğu gibi yerinden çıkartılabilir. Menteşeli kapı sinekliği fiyatları 90 t’den başlamaktadır.

3. Stor Sineklik

STOR SİNEKLİK

STOR SİNEKLİK

Bu model pencereler için en çok kullanılandır. Yerinden çıkmaz ama sineklik tülü aşağı yukarı hareket eden mekanizması sayesinde kullanılabilir. Yer kaplamadığı için pencerelerde demir vs olması durumda stor modeli gayet kullanışlı ve fiyatları pencere için 90-100 tl’dir.

4. Pileli Sineklik

pileli sineklik

plise sineklik

Kapılar için tek tek tavsiyemiz. Kolay açılıp kapanan uzun ömürlü akordiyon yani plise diğer adı ile pileli sineklik vazgeçilmez bir modeldir.

5. Sürme Sineklik

Alt ve üstteki ray sayesinde sağa sola hareket edebilen ve sürme pimapen pencereler için kullanılan sineklik modelidir. Kullanımı gayet kolay ve gerçekten güzel bir sürme sineklik modelleridir.

6. İçe açılır menteşeli Sineklik

En uzun ömürlü ve kullanımı kolay olan tavsiye ettiğimiz modeldir.

Sineklik hizmeti verdiğimiz ilçeler

Adalar Sineklik

İstanbul adalar ilçesinde yer alan firmalar malum biraz fazla fiyat vermektedirler. Ada da oldukları için İstanbuldan adaya ürünün daha pahalıya geleceğini düşünen kişiler ise yanılmaktadır. Biz firma olarak Büyükada, kınalıada, heybeliada, burgazada ve sedef adasına uygun fiyatlarımız ile hizmet sağlamaktayız.

Ataşehir Sineklik

Ataşehir ilçesi kentsel dönüşümden azda olsa etkilendiği için eski pencereler sökülüp yerine yenisi gelen nadir ilçelerden biridir. Tabi eski binaların yıkılması ile eski pencerelerin gitmesi demek eski sinek böcek ürünleri yerine yeni ölçülerde tekrar yapılması gerektiği anlamına gelir. Bu nedenle Ataşehir firması olarak bize ulaşabilirsiniz. 0545 908 20 08

Kadıköy Sineklik

Aynı zamanda bir İstanbul geneli hizmet veren firma olarak Kadıköy içinde hizmetimiz bulunmaktadır. İletişim numaralarından ürün modeli ve rengini belirterek bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz.  Kadıköy firması iletişim 0543 239 78 57

Beykoz Sineklik
Çekmeköy Sineklik
Kartal Sineklik
Maltepe Sineklik
Pendik Sineklik
Göztepe Sineklik
Erenköy Sineklik
Sancaktepe Sineklik
Şile Sineklik
Sultanbeyli Sineklik
Tuzla Sineklik
Ümraniye Sineklik