Pvc pencere pimapen fiyatları 2019

Selam değerli okuyucu ve müşterilerimiz,

Maalesef bir çok iş sektörü ve üründe olduğu gibi bizim sektörümüzde de sürekli olarak zamlar gelmektedir. Üretici ve hammaddecilerin türlü bahaneler ile sürekli olarak fiyatları yükseltip ancak geri çekmeye geldiğinde çokca cimri davrandıkları için hiç bir indirim söz konusu olmuyor. Ve bu nedenlerden dolayı esasında şu an piyasanın karmaşık olması nedeni ile tam fiyatlar veremiyoruz. Ancak aşağı yukarı bir fiyat bilgisi sahibi olmanız amacı ile bu konuyu burada paylaşmak istiyor ve sizlere 2019 ocak ayının şuan itibari ile fiyatlarını aktarmaya çalışacağım.

Bildiğiniz üzere şuan türkiyede en kaliteli olarak PİMAPEN markası var. Ve bununda en iyi işçiliğine sahip firması Marmara Pimapen ( marmara sineklik) yetkili pimapen bayisidir. Merkezleri pendikte olmasına rağmen bir çok ilçeye hizmeti mevcuttur. İstanbul dışı hizmetlerimiz yoktur.

Pimapen fiyatları 2019 ocak güncel

Şimdi Marmara Pimapen olarak sizlere söylediğimiz gibi net olmadan ufak bir fiyat bilgisi vereceğiz.

Bizi arayanların bir çoğunun sorduğu ortalama ölçüde bir pvc pencere pimapen fiyatının ne kadar tutacağıdır. Peki nedir bu ölçüler ilk olarak 140 cm x 140 cm olarak 2 bölmeli birisi açılır diğer tarafı sabit bir pencere fiyatını verelim. Montaj dahil mermer hariç ancak etrafı pervazlı olarak eğer kaliteli bir marka yani ömürlük pimapen isterseniz 900 tl montaj dahil olarak tutar. Aynı şekilde normal bir kapıda bu fiyatlarda tutar.

Tuvalet kapısı yani wc banyo pimapen kapısı fiyatları ise kilitli olacağı için 1100 tl gibi bir rakamı bulabilecektir. Ve burada verilen fiyatlar beyaz renk profil için geçerlidir. Aynı zamanda daha ucuz markalar vardır. Ancak biz burada ev sahibi olup senelerce kullanılacağı için en kaliteli marka olan Pimapen markasının fiyatlarını ilettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir