Günümüzde evcil hayvan besleyenlerin sayısı, beslemeyenlerin sayısından fazladır. Bunu söylememizdeki sebep senelerdir bu işi yapan bir firma olarak son yıllarda artan kedi sinekliği talepleridir. İstanbul ilçesinde ve sınırları içerisinde Marmara Sineklik kadar kaliteli olarak bu ürünü yapan bir firma daha yoktur. Kedisinekligi.net ve Kedisinekligi.org sitelerinden videolara bakarak konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ancak buradan da sizlere bu konuda bilgiler aktaracağım.

Kedilerimizin istedikleri zaman ne denli yırtıcı bir hayvan olduğunu biliyoruz. Bu yırtıcılık zarar verme anlamında olmasa da yaramazlığı çok seven kedilerimiz malum oyun oynamayı çok severler. Ve gün boyu evde sıkıldıkları için pencere önlerinden dışarıya bakmakta en büyük zevkleri olduğu için özellikle bu yaramazlığı pencerelerimiz için yaptırdığınız sineklik ürünlerin denerler. Ve sonuç olarak ortada param parça olmuş bir ürün çıkabilir. Ürünün parçalanması deforme olması mesele değil. Esas mesele eğer ürün dışarı açılıyor ise kedi mevcut sinekliği ittirdiği vakit maalesef tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle yapılacak olan model içe açılır olmalıdır.

kEDİ SİNEKLİĞİ

Peki ürün içeri açılır ancak normal tül kedimizin tırnaklarına dayanamıyor. O zaman tabi ki tül değil, kedilere %100 dayanıklı çelik tel olmalıdır. Bu şekilde bir ürünü piyasada hakkı ile yapan ise Marmara Sinekliktir. Yaptığımız ürünler evcil veya değil tüm hayvanlara %100 dayanıklı ve garantilidir. Diğer firmaların kullandığı malzemelerle aynı görünsede ne görüntü olarak ne kalite olarak onların yaptıkları ürünler bizim yaptığımız ürünün yanından bile geçmeyeceğini iddaa etmiyoruz kanıtlandı. İnstagram hesabınıza girip @kedisinekligi olarak arama yaptığınızda ulaşacağınız sayfa bizzat bize aittir. Sadece bu değil aynı zamanda facebook.com/kedisinekligi  yine firmamıza aittir. Firmamız diğer sineklik üreticileri gibi bu işi para için değil temelden sağlam bir şekilde kaliteli ürünler yapmaktadır. Çünkü bizler bu ürünü yaparken paradan önce hakkı ile kedilere dayanıklı kaliteli bir ürün yapmayı hedefledik.

Sizlere %100 garantili ömürlük Kedi sinekliği yaptığımızı her seferinde belirtiyoruz. Çünkü ürünümüzü biliyoruz. Senelerdir tek bir şikayet almayan her zaman övgü ile bahsedilen ve söz olsun kendimizi övmek için değil müşterilerin gelip teşekkür ettiği bir üründür. Müşterilere bu denli yüksek seviyede ürün sunmak aslında onların teşekkürü için değil veya para için değil ilk olarak kedilerin güvende olması ve ikinci olarak gece yatarken başımızı rahat bir şekilde yastığa koymak adınadır.