Kartal Pimapen yüksek performansa sahip PVC pencere ve PVC kapıları ile kendini diğerlerinden bir adım önde başarmıştır. Yalnız estetik güzellikleri ile değil, aynı zamanda üstün teknolojisi ve yakalamış olduğu mükemmel kalitesi ile kendini rekabet alanında kanıtlamıştır. Dünya standartlarının bile yakalaya bilmediği bir parlaklığa sahip olan Kartal Pimapen PVC pencere ve PVC kapıları hiçbir zaman cila ya da boyaya gerek duymadan uzun yıllar boyu inanılmaz şekilde beyazlıklarını koruyabiliyor.
Kartal Pimapen PVC profilleri ile üretilmiş olan pencere ve kapılar, etrafını sarmış olan duvarlardan daha iyi izolasyon sağlamaktadır. Sistemin contalı olması pencerelerinizin mükemmel su, ses ve ısı yalıtımı olduğunu garantileyebilir.
Kartal sineklik fiyatları PVC işlenmesi en basit maddelerden biridir. Pimapen köşelerinin lokal şekilde ısıtılabilmesi pencerelerin sağlam olmasını ve aynı zamanda kolaylıkla üretilmesini sağlamaktadır.
PVC pencereler ve PVC kapılar, ahşaptan bile daha iyi ısı yalıtımı sağlaması nedeni ile dünya üzerinde en çok tercih edilen izolasyon malzemesi olmayı başarmıştır.
Kartal Pimapen PVC pencereler ve kapılar, sesi diğer tarafa geçirmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Kartal Pimapenler güvenlik açısından çok iyi bir şekilde korunmaktadır. Pimapen pencere ve PVC kapı sistemleri hırsızlara karşı çok güvenlidir ve birçok noktadan kitlenme sistemleri kullanılmaktadır.
Diğer bir özelliği ise pimapen pvcler`in işlenmesinin kolay olmasıdır. Kartal Pimapen`lerin köşelerinin ısı verilerek kaynaklanabiliyor olması pencerelerin hızlı ve kolay bir şekilde üretilmesini sağlamaktadır.