Pimapen pencere soğuk geliyor hakkında bilgiler

Evet yaptırmış olduğunuz pimapen kapı ve pencerenin markası ne olursa olsun doğru düzgün bir şekilde montajı yapılmadı ise bu sorunu yaşarsınız ve vermiş olduğunuz tüm para boşa gider. Bu gibi durumlar tamiri gerekir. Aslında yeni yapılmış değilde eskiden yaptırmış olduğunuz pimapen pencereden soğuk geliyorda olabilir. Çünkü zamanla ayarları bozulur ve bu nedenle pimapen pencere kapı tamiri gerekebilir. Bu durumda sizin yapabileceğiniz bir şey yok. Bir ustanın el atması gerekir. Çünkü böyle problemlerde işin doktoru anlar ve ne yapılması gerektiğine karar vererek bu duruma çözüm bulur. Peki ne kadar ücreti olur ve kesin çözülür mü ? Tabi ki sorun çözülür ama işin gerçekten uzmanı yani biz el atabilirsek bu mümkündür. Her usta pimapen tamiri yapamaz. Bir çok kişi 10 usta geldi yapamadılar diye şikayet ediyor ve biz yaptıktan sonra helal olsun diyor. Bunu reklam amaçlı değil gerçekleri söylemek adına sizinle paylaşıyorum.

Şuan piyasada bulunan bir çok kimse işten anlamadığı gibi olan doğrularıda bozarak tamiri gereken durum haline getirebilir. Parasını alır ve gider mağdur olan siz olursunuz. Biz Marmara pimapen olarak yaptığımız tamirlerin garantisini vermekteyiz. Yapılan tamirden sonra pencerenizde aynı sorun tekrarlanırsa 2 sene garanti vermekteyiz. Böylece paranızın tam karşılığını almış ve kesin çözüme kavuşmuş olursunuz.

Maalesef bir çok kimse pimapen tamiri yaptıktan sonra bu kullanıcı hatası bizim yaptığımız işle alakası yok diyebiliyor. Ancak buna benzer sözleri bizden duyamassınız. Pvc pencereden rüzgar giriyor ise bunu her usta yapamaz. Biz işi yaptıktan sonra nereye müdahele ettiğimizi ve ne gibi bir işlem yaptığımızı sizinle paylaşıyoruz. Böylece farklı bir sorun oluştuğunda bizi aramadan önce sizde fikir sahibi oluyor ve sorunun bizden mi kaynaklı olup olmadığını sizlerde bilmiş oluyorsunuz. Pimapen pencere kapıdan soğuk geliyor ise arayacağınız iletişim numaraları 0543 239 78 57 veya 0545 908 20 08