Son yıllarda kullanım açısından yer kaplamadığı için ve açılıp kapanması çok basit olduğu için tercih edilen akordiyon yani pileli sineklik firmamız tarafından üretilmektedir. Kapılar için sadece pileli değil menteşelide yapabilmekteyiz ve fiyatı 80 – 90 tl’den başlamaktadır. Yapılacak sayı ve renk fiyatları etkilemektedir. pileli sineklik genelde kapı için yapılmaktadır. Pencereler içinde yapılabilmektedir tanesi 90 tl pencere için 130 tl kapı için pileli sineklik fiyatları başlamaktadır.  05432397857

maltepe sineklik

Whatsapp veya sms ilede pencere rengi, sineklik adedi  x pencere / x  kapı ve ilçe belirtmeniz dahilinde hızlıca fiyat alabilirsiniz. 0543 2397857

Pileli Sineklik Fiyatları

Evinize sineklik taktırmak istiyorsanız yazın gelmesini beklemenize gerek yok. Çünkü sizi her türlü haşereye karşı koruyacak olan sineklikler sayesinde sadece sivrisineklerden değil, tozdan ve bir çok küçük böcekten de korunmuş olacaksınız. Özellikle evinizde bir bebeğiniz ya da küçük çocuğunuz varsa onun için bu tarz önlemler mutlaka almalısınız. Ayrıca bu önlemlerin başında çocuk kilidi gelmektedir. Pek çok sineklik modeli çocuk kilidine sahiptir. Bir diğer model olan pileli sineklik modeli de aynı şekilde çocuk odaları için koruması sayesinde uygun olacaktır. Pileli sineklik fiyatlarını öğenmek istiyorsanız bunun için ölçüye ihtiyacınız olacak. Çünkü ölçü almadan doğru sineklik fiyatını hiç bir firma size veremeyecektir.

Pileli Sinekliğin Özellikleri Nelerdir?

0543 239 78 57 numaralı telefondan veya 0545 908 2008 numaralı telefondan fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Pliseli sineklik diye de tabir edilen pileli sineklik dar alanlar için pratik çözümler sunan bir sineklik türüdür. Eğer dar bir alana sahipseniz bu sineklik sayesinde alanınızı haşerelerden koruyabileceksiniz. Pileli sineklik fiyatlarıanlamında da makul olduğu için kullanılması önerilen modellerdendir.

Balkon kapıları için genelde piliseliler takılır. Ayrıca bir çok pencere için de mantıklı olan pileli sineklik kullanmaktır. Hem tek kapılı olarak üretilirken aynı zamanda çift kanatlı olarak da üretilebilir. Pencerelere ya da kapılara dikey ya da yatay uygulamanız mümkündür. Eğer yatay uygulayacaksanız bunu kapı için kullanmanız daha uygun olacaktır. Çünkü dik olanlar çoğunlukla pencerelere uygulanır. Daha çevreci bir tasarımı ve görüntüsü olması nedeniyle de sevilir. Hem PVC’ler için kullanabilir hem de ahşaplar için kullanabilirsiniz. Ayrıca sürmeli kapı ve pencerelere de uygulanabilir bir sistemdir. Pileli sineklik fiyatlarıalmak için profesyonel ve kaliteli malzemelerle üretim yapan bir firmadan fiyat almalısı, nereye yaptıracaksanız ölçüleriyle beraber isteğinizi net bir şekilde söylemelisiniz.