maltepe sineklik

whatsapp ve sms ile sayı , renk , model ve ilçe belirterek fiyat teklifi alabilirsiniz.

örnek : pendik orta mahalle bölgesi için 4 adet pencere 1 adet kapı beyaz olacak şekilde menteşeli sineklik fiyatı rica ediyorum.

—————————————————————————————————————————————

Menteşeli sineklik modeli ve fiyatları hakkında kısa bir bilgilendirmede bulunacağız. En uygun ve en etkili model diyebiliriz. Fiyatları 40’tlden başlıyor pencere için ve açılır kapanı olarak kullanabiliyorsunuz. Kışın yerinden çıkartıp evinizde saklıyabiliyorsunuz. Kısaca aslına bakarsanız ucuz fiyatlara kullanışlı olmasını istiyor iseniz menteşeli sineklik modelini yaptırabilirsiniz.

Peki neden en ucuz model diye sorarsanız. Menteşeli sineklik fiyatları neden bu kadar düşük diye sorarsanız öncelikle kullanılan malzeme alüminyum ve tel klasik hafif malzeme yani maliyeti düşük. Yapımı kolay bu nedenle fiyatı ucuz. Peki neden bir çok kişi daha pahalı modelleri yaptırıyor. Çünkü ;

menteşeli modelinde ön kısımda ki çıt çıt ve arka kısımda ki menteşeler sürekli güneş ışığına ve kışında soğuğa maruz kaldığı için bu kısımlar 1-2 sene dayanıyor. Tabi daha uzun dayananlarda var. Kapılar için menteşeli modeli pek kullanışlı olmuyor o nedenle 150-200 tl civarına pileli kapı yaptırılması daha mantıklı olabiliyor.

menteşeli sineklik fiyatları beyaz olursa 40’tlden renkli olursa 50’tlden başlamaktadır. Marmara sineklik kaliteli ürünleri uygun fiyatlara vermektedir. 0543 239 78 57 numaralı telefondan menteşeli sineklik fiyatları ile ilgli bilgi alabilirsiniz.