Pimapen mi rehau mu

Biz Türk milleti olarak daima ithal mallara özenmiş bulunmaktayız. Alman malı dendiği zaman akan sular durur. Mesela şuan aksesuar olarak ithal roto marka dediğimiz zaman en iyisi deriz. Peki biz 10 sene önce taktığımız kale marka ürünlerden şikayet almıyor isek neden roto iyi diyelim veya daha doğrusu neden illa roto diyelim. Tamam ithal ürünler iyi ama rehau veya salamander gibi ürünlerin profil kalitesi iyide pimapen kötü mü ? Yıllardır bu ülkede pvc pencere sektörünün amirali kim. Tabi ki pimapen. Seri olarak maximus ”a”sınıfı profil.

Şimdi bir pimapen yaptırsanız tamir işi çıksa 100 tane pimapen bayisi var ve uygun fiyata hızlı bir şekilde sorunu çözerler. Rehau bayi arasanız ne olacak. Servis ücreti + bir ton maliyet. İşin açıkçası doğrusu bu. Peki kalitenin bu yönle alakası ne. Kalite demek her yönden kullanışlı demektir. Profil kalitesinden bahsediyorsanız yapmayın Allah aşkına pimapen diyoruz a sınıfı kaliteli profil senelerde 10 dairenin 8 i pimapendir. Hele ki iyi işçilik yapan ( marmara pimapen ) gibi bir firma bulduysanız uygun fiyata senelerce ısı yalıtımı sağlayan bir pencere yaptıracaksınız. Kaliteli ürün, kaliteli işçilik ve uygun fiyat. Dahası yok farklı markaları aramaya gerek yok. Pimapen iyidir pimapen kalitelidir. İstanbul yetkili pimapen bayi MARMARA PİMAPEN PANJUR iletişime geçebilirsiniz. Unutmadan siz bayi olarak tabi ki öveceksiniz diyor iseniz sizler nasıl müşteri iseniz bizde müşteri olarak istediğimiz markanın bayisi olabiliyoruz. Biz kaliteyi pimapende gördük  o nedenle onun bayisi olma kararı aldık. Pimapen mi rehau mu Salamander mi  derseniz tabi ki uygun fiyata kaliteli işçilik sorunsuz marka. 0543 239 78 57

Pimapen mi rehau mu” hakkında 2 yorum

 1. Yıldırım Önay

  “REHAU” marka daha kaliteli olur düşüncesi ile diğer firma ürünlerine nazaran pahalı olmasına rağmen “REHAU” firmasının Ankara bayisi “GENYAPI” şirketine yaptırmış olduğum pencere sistemleri 3 sene sonra profilleri deformasyona uğrayarak kaplama malzemesi çatladı ve çok yerden profilden ayrılarak yırtıldı.”REHAU” firması ve montajı yapan bayi “GENYAPI” firmasına resimlerini de göndererek durumu ilettim ve ayıbın giderilmesini talep ettim.

  Bir ara gelip baktılar durumu gördüler onlarca defa yazmama rağmen bu güne değin yazılı bir yanıt gönderemediler.

  Şimdi sizlere soruyorum. Ticari etik ve imalatına işçiliğine sahip çıkmak bumu dur? Bir Alman menşeili marka nasıl bu kadar ucuzlayabilir?

  Bir de utanmadan malımız kaliteli reklam ve yorumlarda bulunarak sosyal medya aracılığı ile Tük tüketicisini kandırmaya çalışmaktadırlar. Öyle ise hodri meydan buyrun gelin ayıbınızı temizleyin. Üretiminizin merdiven altımı? yoksa gerçek REHAU mu olduğunu ispatlayınız halkımıza ve bana?

  Cevapla
 2. Yıldırım Önay

  Dünya ve Ülkemiz genelin de inşaat sektöründe; sarf malzemeleri hariç ana yapı da kullanılan malzeme ve ekipmanın tamamı kullanıcıların yaşam süresi ile doğru orantılı olarak uzun ömürlü olmak zorundadır. Hiç kimse on sene de bir pencere sistemini değiştirmeye kalkmaz.

  Yasalar da zaman aşımı her ne kadar 10 sene olarak belirlenmiş olsa da Dünya nın hiçbir Ülkesinde 10 sene de miyadı dolacak olan bir meskeni kimse satın almaya kalkışmaz veya 10 sene sonra sorumluluk kabul etmeyen bir firmanın yapısını kimse satın almaz.

  İnşaat sektörüne yatırım yapacak veya mesken satın alacak olan vatandaşlar mutlak olarak bu durumu sorgulamak zorundadırlar. Deforme olan, kağıtları yırtılıp, kabaran Rehau pencere sistemini yerine yeni yaptıracağım pencere sistemi mutlaka kendini ispatlamış olan bir ürün olacaktır

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir