Balkonların kapatılarak odaya katılması veya balkonu kiler olarak kullanmak gerçekten büyük bir avantaj. Peki pimapen ile orjinal bir oda gibi ısı yalıtımı sağlanabilir mi? Tabi ki. İyi bir işçilik ve iyi bir malzeme ile balkon kapatma işlemi yapıldığı takdirde salonu veya mutfağınızı orjinal bir şekilde büyütmüş olursunuz. Ancak ucuz balkon kapatma istiyor iseniz buda münkün olabilmektedir. Peki balkon kapatma fiyatları ne kadara mal olur.
Şimdi balkon düz ise tek parça sadece ön cephe ise ve orta boyutta ise 700 tl gibi rakama mal olur.
Balkon tek cephe değil hem ön hemde yan cephesi var ise 900- 1000 tl civarına mal olur.
Balkon hem ön cephe uzun hemde yan cepheye dönüyor ise yani 400 cm (4 metre) genişlik yan kısımda 140 cm civarında ise 1400 tl gibi bi rakamada mal olabilir.
Kısaca pimapen balkon kapatma fiyatları aşağı yukarı 700 tl den başlar 1500 tl civarına kadar çıkabilir. Isıcamlı güzel bir şey istiyor iseniz bu fiyatlar ama çok pahalı değil de ucuz pimapen pencere balkon kapama fiyatları isterseniz pek randıman alamazsınız.
Peki bu verilen fiyatlar neye göre belirleniyor. Beyaz ısıcamlı herhangi bir marka için. Çünkü balkon kapama işi ufak bir iş olduğu için kar oranıda az. Bu nedenle marka önemli değil. Çünkü malzemesi tutacak kalitesine göre 400 tl ila 500 tl çünkü fazla malzeme yok kalitesi kötü olsa 400-450 tl kalitesi iyi olsa 500-550 tl gibi bir maliyet çıkar. verilen fiyat 700-800 tl. Burada 50-100 tl için kimse düşük kaliteyi seçmez.

Ölçü vererek balkonunuz için fiyat alabilirsiniz. Whatsapp – 0543 239 78 57 mail : marmarapvc@hotmail.com ölçü gönderip firmadan fiyat alabilirsiniz daha sağlıklı ve daha net bilgilere sahip olursunuz. Çünkü pimapen sektörü montaj bölgesine ve işin büyüklüğüne bağlı olarak fiyatları değişiklik gösteren bir sektördür.