Sineklik modelleri

Evinize hangi sineklik modelinin uygun olduğunu anlamak için yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum. Geniş kapsamlı olarak hazırladığım bu yazıda aradığınız tüm sorulara cevap bulabileceksiniz. En ucuz sineklik modellerinden en kaliteli sineklik modellerine göre sıralama yapacağız.

1.  Sabit Sineklik

Pencereye direk olarak vidalanan ve sabitlenen model sadece giriş katlarda veya wc banyolarda kullanılmaktadır. Sabit olarak vidalandığı için camı içeriden silme olanağı kalmıyor bu nedenle camı dışarıdan silinebilecek giriş katlarda kullanılması tavsiye edilir. Birde wc banyoları küçük pencerelerine sabit yapılmaktadır.

menteşeli sineklik

menteşeli sineklik

2. Menteşeli Sineklik

Pencereler için en çok kullanılan ucuz ve kaliteli olmasıda yüksek fiyatlı olmaması nedeni ile iş görür en iyi model diyebiliriz. Hem açılır kapanır hemde yerinden çıkarabileceğiniz süper bir modeldir. Tamam süper dediğime bakmayın süper değil ama pencerelere gayet yeterli ve fiyat olarak yüksek meblağlarda olmaması her bütçeye uygundur.

a. Menteşeli Kapı sinekliği 

Çok sık kullanılmayan kapılar için kullanılacak uygun fiyatlı bir ürün arıyorsanız tamda size göredir. Menteşeli kapı sinekliği fiyatıda az sonra bilgisini vereceğiz gayet uygundur. Menteşeli kapılarda aynı pencere modellerinde olduğu gibi yerinden çıkartılabilir.

3. Stor Sineklik

STOR SİNEKLİK

STOR SİNEKLİK

Bu model pencereler için en çok kullanılandır. Yerinden çıkmaz ama sineklik tülü aşağı yukarı hareket eden mekanizması sayesinde kullanılabilir.

4. Pileli Sineklik

pileli sineklik

plise sineklik

Kapılar için tek tek tavsiyemiz. Kolay açılıp kapanan uzun ömürlü akordiyon yani plise diğer adı ile pileli sineklik vazgeçilmez bir modeldir.

5. Sürme Sineklik

Alt ve üstteki ray sayesinde sağa sola hareket edebilen ve sürme pimapen pencereler için kullanılan sineklik modelidir. Kullanımı gayet kolay ve gerçekten güzel bir sürme sineklik modelleridir.

6. İçe açılır menteşeli Sineklik

En uzun ömürlü ve kullanımı kolay olan tavsiye ettiğimiz modeldir.

Sineklik hizmeti verdiğimiz ilçeler

Adalar Sineklik
Ataşehir Sineklik
Beykoz Sineklik
Çekmeköy Sineklik
Kadıköy Sineklik
Kartal Sineklik
Maltepe Sineklik
Pendik Sineklik
Sancaktepe Sineklik
Şile Sineklik
Sultanbeyli Sineklik
Tuzla Sineklik
Ümraniye Sineklik