Tuzla pimapen PVC kapı ve pencere sistemleri yükses ses ve aynı zamanda ısı yalıtımı gibi avantajları ile geniş bir görüş alanı sunmakla hayatına değer katmaktadır. İç-dış ve orta conta ile beraber üçlü conta sistemi, ses yalıtımına ve ısıya katkı sağladığı gibi, kanat açılımları zamanı kullanılmış olan donanımları ile korozyona karşı gelerek uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.
Pimapen PVC kapı ve pencerelerde yüksek katlı olan binalarda rüzgara karşı yüksek direnç sağlayan özel tasarımlı orta kayıt profiline sahiptir.
Tuzla pimapen PVC pencerelerinde, aynı zamanda kapı sistemlerinde de esas profillerin ölçüsü 80 mm genişliğindedir. 6 odacıktan oluşan profilleri ile ses ve aynı zamanda ısı yalıtımında yüksek seviyede performans sağlamaktadır.
Tuzla pimapen pencere, kapılarda gri ve siyah leke bırakmayan elastik contaların kullanılması sayesinde yüksek seviyede su, ses, hava ve toz yalıtımı geçirmezlik için olanak oluşturulmaktadır. Estetik bir yapıya sahip olan bu pimapenler birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bunun başlıca sebebi ise hem fiyatını uygun olması hem de talep edilen tüm özelliklerin olması ile beraber sizler için ekstra özelliklerde sağlaması diyebiliriz. Eğer sizlerde de Tuzla pimapen sipariş etmek ve kullanmak istiyorsanız hemen satın alabilirsiniz. Tuzla pimapen sizler için sağladığı özelliklerden dolayı çoğu kişinin tercihleri arasında olmayı başarmıştır. Bunun yanında aynı zamanda uygun fiyatı ile de dikkat çekmektedir.