KARTAL PİMAPEN İLETİŞİM 0545 908 20 08 

Yıllardır istanbul kartal ve yakınında ki ilçelere hizmet veren firmamıza yukarıda yer alan telefon numarasında ulaşabilirsiniz. Evimizde yer alan eski pencereler ister ahşap olsun ister pvc olsun düzgün bir şekilde montajı yapılmadı ve eskidi ise hiç bir işe yaramaz. Bu nedenle bu pencere ve kapıların tamiri yapılması gerekebilir. Ancak inşaat halinde iken yapılmış olan pvc pencere pimapen tamiri gerçekten o denli kötü yapılıyor ki bunların tamiri bile mümkün olmayabiliyor. Böyle durumlarda size yine en düşük fiyat politikası ile kaliteli bir şekilde değiştirme işlemi yapıyoruz. Bizlerin yaptığı derecede kaliteli bir ürün yapanı bulamazsınız. Firma ismi olarak internette ” Marmara Pimapen tavsiye teşekkür ” diye arattırdığınızda forumlarda bulunan pvc pencere konularında verdiğimiz bilgiler ve bizlerin iş yaptığı kişilerin yaptığı gerçek yorumları görebilirsiniz.

Bizler sadece pvc pencere değil aynı zamanda sineklik üreticisi olarakta en ucuz fiyat politikası ve ucuz fiyat listemiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. Şunu samimi bir şekilde söylüyoruz ki biz sizin gördüğünüz kadarını değil bir usta olarak kendi gördüğümüz kadarı yani vicdanımız ile iş yapan kişileriz. Hak yemek için değil hak etmek için iş yaparız. Bu nedenle bize güvenebilir ve Kartal sineklik hizmeti alabilirsiniz.

Firmamız 1985 yılında Babamız tarafından kurulmuş ve şimdi iki kardeş olarak sektörde babamızın bıraktığı ve bize öğrettiği şekilde söz verilen zamanda söz verilenden daha fazlasını yapma gayreti içerisindeyiz. Siz bilmesenizde bi usta olarak bildiğimiz gibi kaliteli iş yapıyoruz. İşin ustası olarak kişilik olarak bu şekilde çalışıyoruz.