Firmamız İstanbul geneli duşakabin hizmeti vermektedir. Bu yazıda 90 90 ölçülerinde duşakabin fiyatı ne kadar bu konuda bilgi vereceğiz.
Sağ taraf 90cm sol taraf 90 cm olan mika camlı bir duşakabinin yaklaşık fiyatı 250 tl’dir. Montajlı olarak isterseniz 325 tl gibi bir rakamı bulabilir. Malum günümüzde müteahhitlerin yaptırdığı ucuz malzemeli kabinler pek uzun süre gitmemektedir. Bu nedenle işi kendimiz ele alarak kısa sürede deforme olan iki duvar arası duşakabin değişimi ihtiyaç duymaktadır. Tüm bu saydıklarımdan ötürü kendimiz fiyat araştırmasına girmek zorunda kalıyoruz. Ve araştırmalarınız sonucu eğer bu yazıyı okuyor iseniz doğru yerdenisiniz. Çünkü firmamız en ucuz 90 90 duşakabin fiyatı veren firmadır. Sadece bu ölçülerde değil 80cm 80 cm veya 100×70 cm gibi kabinleride aynı fiyatlardan yapmaktayız.
90 90 duşakabin fiyatı

90*90 cam duşakabin fiyatları nedir?

Tüm bunları göz önüne alarak sizlere en ucuz 90*90 oval duşakabin fiyatları fiyatları veren firmamıza 0545 908 20 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan ve kaliteli olması gereken üründür. Banyo yaparken suyun gitmemesi gereken yerlerden korur ve engeller bu sayede suyu savura savura rahat bir şekilde banyo yapabilirsiniz.
Kolay açılıp kapanabilen kaliteli ürünlerimiz garantilidir. Ayrıca avantajlarından bir tanesi de buharlaşan su bütün banyoya dağılmaz ve sizde üşümeyerek buharın sıcaklığı ile ısınarak daha uzun süre banyo keyfi yapabilirsiniz. 90*90 cam duşakabin fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.
Senelerdir duşakabin sektöründe yer alan kaliteli firmamızdan teklif alabilirsiniz. 3 günde teslim ve montaj