sancaktepe sineklik

sancaktepe ucuz sineklik fiyatları için telefon: 0543 239 78 57 

Artık internet ortamında dilediğimiz firmadan fiyat alabiliyor ve dilediğimiz modelin ne özellikler taşıdığını öğrenebiliyoruz. İnternetin bu kadar çok faydası var iken bizler yine en ucuz ürünlere yönelerek maalesef çok büyük bir yanlış yapıyoruz. Maalesef bir ürün alırken düşülen bu yanlışta sizleri uyarmak adına bir kaç konuyu belirtmek izliyoruz.

Usta size gelip ölçü almak için arabasına atlıyor. Gelip ölçüyü alıyor. Atölyesinde elemanlarına ölçüye göre sineklik yaptırıyor. Bu atölyenin kirası işçilerin maaşı sigortası yemeği vs derken sizce ne kadar bir maliyet çıkıyor. Sonra size tekrar gelip arabası ile montaj yapıyor. Şimdi malzemeyi boşverin. Bir ürün yapabilmek için ne kadar çok masraf yapılıyor. Böyle olduğu zaman sizce Sancaktepe Sineklik olarak bedava diyebilecek fiyatlara ürün yapabilirmiyiz. Tabi ki hayır. Çok ucuz fiyat verenler kalitesiz malzeme kullanıyor demektir. O nedenle bizim fiyatlarımız tamamen olması gerektiği kadardır. Yani ne pahalı ne ucuzdur.

Fiyat listemiz

Sancaktepe menteşeli sineklik fiyatı 50 tl

Sancaktepe stor sineklik fiyatı 90tl

Sancaktepe pileli sineklik fiyatı 90 tl

Sancaktepe sürme sineklik fiyatı 200 tl

sineklik sayısı 5 ve üzeri olduğu zaman bu ücretler geçerlidir. Malum 1-2 adet için daha yüksek fiyatlar vermek zorunda kalıyoruz. Ama genel olarak o bölgede çalıştığımız zamanlar bize ölçü ilettiğiniz içi daha hızlı ve uygun fiyatlara ürünleri sizlere iletebilmekteyiz.

Editör makalesi ;

Sineklik Pencere
Sineklik pencere sistemlerine uyumlu olarak düşünülmek zorunda olan bir aparattır. Sürgü kapılarda genellikle yatay sürgülü sistemler ya da kasa içine yerleştirilen plise modeller tercih edilmektedir. Dar bir balkonda, bir kapının açılması için mesafe olmayan bir yerde, kapılı sineklik modelinin kullanılması elbette doğru ve mümkün olmayacaktır. Bu tarz hatalar yapılmıyor mu? Yapılıyor elbette. İşi ustasında bırakmayan müşteri profili sadece sipariş vererek ev ya da iş yerine sancaktepe sineklik taktırabiliyor.
Ve ortaya kullanışı bir hayli zor sineklikle çıkıyor. Dışarıdan bakıldığında da görsel olarak çirkin duran bu tarz sinekliklerin kullanım ömürleri de kısa oluyor. Doğru sistemde çalışmayan, sürekli zorlama ve müdahalelere maruz kalan sineklik sistemleri zamanla korozyona uğruyor. Bu oluşlar istenmeyen oluşlar. Bundan dolayı da doğru bir sineklik üreticisi ve profesyonel danışmanlarıyla çalışılması gerekiyor.
Sineklik Deyip Geçmeyin!
Sineklik pencere ve kapıların yaz aylarında rahatça açılabilmesi için son derece önemli. Özellikle son yıllarda değişik sinek türlerinin bulunuyor olması, kara ve sivrisineklerin bir takım hastalıklar için taşıyıcı hale gelmeleri dolayısıyla özellikle de bebek olan evlerde sineklikler çok gerekli olmaya başladı. Yeni teknolojiyle üretilmekte olan bir takım sinekliklerde kullanılan özel tüller sayesinde, dışarıdan içeriye tozun girmesi de engellenebiliyor. Bu şekilde daha sağlıklı bir hava alınması da mümkün olabiliyor.
Evin havalandırılması sağlık açısından çok önemli lakin özellikle alçak katlarda ya da bahçeli evlerde kapıyı açmak ayrı bir mesele. Buralarda kullanılması gereken sancaktepe sinekliklerin daha dikkatli seçilmeleri gerekiyor. Sürünen ve yürüyen hayvanların içeri girişini engelleme gücü olan paslanmaz çelik tül sineklikler buralar için daha doğru bir tercih olarak gösteriliyor. Sineklik pencere rengiyle aynı olarak sipariş edilebiliyor. Bu sayede sineklikler görse açıdan herhangi bir rahatsızlık yaratmıyor.