Kadıköy sineklik

KADIKÖY SİNEKLİK

Bizlere whatsapp ile ulaşmanız sizlere daha hızlı ve sağlıklı fiyat vermemizi sağlar dilerseniz arayıpta bilgide alabilirsiniz. 0543 239 78 57 veya 0545 908 2008 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Temel amacı sineklerin ve diğer çeşitli haşerelerin evlere ve işyerlerine girmesini engellemek olan pimapen sineklik sistemleri, üretildikleri malzemeden dolayı kullanışlı ve gayet uzun ömürlü uygulamalardır. Haşerelerle mücadele etmenin temelini oluşturan pimapen sineklik sistemleri, sineklerin ve diğer haşerelerin beraberlerinde getirdikleri hastalıkları ve rahatsızlıkları önlenme konusunda gayet başarılıdırlar.

Pimapen sineklik uygulamaları, üretildikleri malzemelerin esnek üretim şeklinden dolayı her türlü alana uygulanabilmektedirler. Kapılar ve pencereler temel uygulama alanı olsa da balkonlara, kedi ve köpeklerin geçmesi için kapılara yapılan geçişlere dahi pimapen sineklik uygulaması yapılabilmektedir. Standart dışı doğramalara da özel siparişle pimapen sineklik uygulaması gerçekleşebilmektedir.

Sineklerin yoğun nüfus, akarsu ve deniz bulunan bölgelerde diğer bölgelere göre daha çok ürediği ve daha zararlı oldukları bir gerçektir. Kadıköy bölgesinde hem yoğun nüfusu hem de denizi barındırdığından dolayı Kadıköy bölgesinin sakinleri genelde evlerine ve işyerlerine pimapen sineklikleri yaptırmaktadırlar. Uygulama yapılacak alanın özelliklerine göre sineklik çeşitli özellikler alabilmektedir. Örneğin dar alanlarda pimapen stor sineklik kullanılırken; geniş alanlarda içe doğru açılabilen pimapen sineklikler kullanılmaktadır. Açma-kapama işleminin yapılmadığı alanlarda ise sabit pimapen sineklikler daha mantıklı çözümler olarak göz önüne çıkmaktadır. Pimapen sinekliğin, uygulandığı alana göre modifiye edilmesi, estetiğinin ve renginin değiştirilerek estetik bir görüntü elde edilmesi de mümkündür. Üretiminin görece kolaylığı ve çabukluğu sayesinde fiyatı da bu seviyede ucuz olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir