Eski pvc pencerelerin çoğu yana doğru açılır. Ve evi havalandırmak isterken büyük fayda sağlayan pencerenin üstten açılması için whatsapptan yazınız ilçenizi ve  yaptırmayı düşündüğünüz adedi yazınız whatsapp 0543 239 78 57  ve normal açılan pencerenizi üstten açılım yani çift açılım yapabiliriz.

normal pencereyi vasistasa çevirme kolay bir işlem olmadığı için bir usta çağırılması gerekir. Tabi her usta bu işi iyi yapacak anlamınada gelmez. Sonuç olarak mevcut normal açılır pencereyi üstte açılıma yapıldığında iyi bir usta olmaz ise hem güzel çalışmaz hemde pencereden içeriye soğuk gelir. Ancak bizim insanlarımız maalesef en ucuzunu tercih ettikleri için bir çok sorun yaşamaktadır. Marmara pimapen firması olarak ustamız işinin ehli ve gerçekten sorunsuz garantili olarak pencerenin üstten açılmasını sağlamaktadır. Pencereyi üstten açılır yapma için e ucuzunu aramanız büyük hatadır.

Normal pencereyi vasistasa çevirme

Üstten açılır pencere yaparken kullanılan malzeme kalitesini sorgulamadan direk olarak ” pencereyi üstten açılıma ne kadara çeviriyorsunuz ” diye soruluyor ve ucuz fiyat vermeyince beğenilmiyor. Hem sadece ucuzluk değil bu işi yapacak ustanın kaliteside önemlidir. Bizim ustamız işinin ehli olduğu ve sorunsuz kullanacağınız sağlam olacağının garantisini veriyoruz.

Çift açılım mekanizması olarak kullandığımız marka ve fiyatı değişmektedir. Kaliteli ama uygun olsun isteyene endow marka ( yıllarca kullanırız en ufak şikayet almadık ) veya vorne marka veya gu marka olarak yapmaktayız. Peki ne kadar?  İstanbul anadolu yakası bostancı maltepe pendik kartal ataşehir civarı 4-5 adet istenirse tanesi 175-225 tl den başlamaktadır. Bu endow markanın fiyatıdır. Kapı boyutlu ise 250 TL den başlamaktadır. FİRMAMIZ yapılan üstten açılım işlemlerini görüp görebileceğiniz en kaliteli işçilik ile yapmaktadır. Daha ucuz olsun derseniz  xx istenirse tanesi 175 tl dir. Daha ucuz yok mu derseniz şimdi markasını hatırlamadığım bir ürün 175 tl’ye yapabiliyoruz. Bu fiyatlar söylediğim civarlar için 4-5 adet istenirse yapılmaktadır. Eğer pencereyi üstten açılır yapma 1-2-3 adet istenirse fiyat için Marmara pimapen firmasını whatsapptan yazıp net fiyat alın 0543 239 78 57 ilede bana ulaşabilirsiniz.