Dükkan ve mağazalarınız için alüminyum doğrama ihtiyacınız için firmamızdan teklif alabilirsiniz. Normal alüminyum ve ısı yalıtımlı alüminyum doğrama yapılabilmektedir. UCUZ alüminyum kapı ve pencere fiyatları için 0543 239 78 57 numarasına whatsapp mesaj atabilir veya arayabilirsiniz.
İLETİŞİM :
MARMARA PİMAPEN PANJUR ALÜMİNYUM DOĞRAMA
0543 239 78 57
0545 908 2008

EDİTÖR YAZISI
Günümüz şartlarında insanlar artık bir mağaza veya dükkan önünden geçerken öncelikle dış görünüşe bakmaktadır. Yani ilk etapta dış görünüş malı satmaktadır. Bu nedenle öncelikle içerideki dekorasyondan çok daha önemli olarak dış dekorasyon diyebiliriz. Tabi dış dekorasyon dediğimiz vakit maksat doğramanın sade güzel olması olarak anlayın yoksa kapı pencere farklı bir boyut olacak değil. alüminyum dükkan çerçevesi fiyatını esas etken camın niteliğidir. Dükkan camları sade 4mm cam olmamalıdır. Darbelere gör dayanıklı ve kırıldığı vakit bütün bir cisimler halinde sivri olarak parçalanarak çevreye ve insanlara zarar vermemelidir.
Alüminyum dükkan doğramasında kullanılacak cam en az 6mm tek cam olmalıdır. Peki en az 6mm cam dedik esas olması gereken nedir. Esas olması gereken dükkan doğramaları için lamine camdır. Lamine cam kırıldığı vakit dağılmaz tek bir bütün olarak yerinde durmaya devam eder.
Lamine cam nedir özelliği nedir.
iki adet 4mm camın birleşmesi ile 8mm cam olmaktadır ancak bu iki cam arada özel görünmeyen bir yapışkan ile yapılmaktadır. ve cam kırılsada birleşik bir şekilde durur. Hırsızlara karşıda en etkili camdır. Yani dükkan doğraması için fiyatı yükselten etkenlerden biri cam diğeri ise ısı yalıtımlı alüminyum doğramadır.
Aslına bakarsanız dükkanlar için ısı yalıtımlı doğrama pek gerekmiyor çünkü sürekli aç kapa yapılan mağaza ve dükkan kapılarına bana göre biraz masraf ama farklı ihtiyaçlar için düşünülebilir. Yani bu size kalmış bir şey.
PEKİ alüminyum doğrama m2 fiyatları neye göre belirlenir.
En başta cam niteliğidir. Tek cam mı lamine cam mı temperli mi birde camın boyutu işçiliği arttırır. diyelim 200 x 300 tek parça lamine cam ağırdır nakliyesi vs masraflıdır herkes yapmaz yapanlar ona göre para ister cam isterse 300 tl tutsun 300 tlde işçiliği vardır. Yani alüminyum doğrama m2 fiyatı diye bir şey yoktur. Dükkan ve mağaza kapılarının kilitleri var istediğiniz kilit modeline göre fiyatı değişir. KISACA 0543 239 78 57 İLETİŞİM KURARAK NET FİYAT BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.
C60 YANİ ısı yalıtımlı kapı genelde bina giriş kapısı olarak yapılabilmektedir. uygun fiyat ile bina giriş kapısı yaptırmak isteyenler c60 ısı yalıtımlı bina giriş kapısı yaptırabilir.

BİLGİ ALABİLECEĞİNİZ KONULAR

dükkan kapıları fiyatları,
alüminyum kapı modelleri,
alüminyum dış kapı modelleri,
alüminyum kapı fiyat hesaplama,
alüminyum bina giriş kapıları,
bina giriş kapıları fiyatlarI